Het opgeven voor PK’s dient te worden gedaan op de lijst bij biljart 1 in de Ponderosa

 

Vanaf dit seizoen is alles van de PK's te volgen op PK-Livescore hieronder de link kies voor district West-Brabant.  https://knbb-livescore.nl/match-calendars

Ik zal de poules en finales vermelden waarbij leden van onze vereniging aan meedoen dan kan je zelf de verdere gegevens nakijken door op de link in het licht blauw te klikken.

 


Voorwedstrijden

 

Finales

12/14 - 04 Gewest Libre klein open, dames met Daniella de Vos, Cindy Groeneweg en Els van Nispen

 

19/21 - 04 Gewest Bandstoten klein 2e klasse  met Lambert de Jong


Lambert de Jong Kampioen 2e klasse bandstoten
Lambert de Jong Kampioen 2e klasse bandstoten
Pos. Speler Vereniging Part. MP Car. Brtn. Moy. % HS Opmerkingen
1 Lieven van den Heuvel De Ram 7 10 376 165 106,101 % 2,278 14
Afgevaardigde voor NK
2 John de Crom S.V.W. 7 10 330 173 100,474 % 1,907 11
Reserve voor NK
3 Kevin Schot S.V.W. 7 8 357 143 116,853 % 2,496 15  
4 Kees Geuze BV de Herberg 7 8 295 177 98,115 % 1,666 14  
5 Mario van den Hoek D'eule 7 6 259 162 102,108 % 1,598 12  
6 Gerrit de Man Steeds Vooruit 7 6 350 168 92,701 % 2,083 17  
7 Peter Bergers Loonse Biljartvereniging 7 6 316 164 89,539 % 1,926 15  
8 Nicky Van Klinken L.B.V. 7 2 244 156 90,040 % 1,564 10  

 

John de Crom en Kevin Schot 2e en 3e Gewestelijke Finale 3e klas Libre
John de Crom en Kevin Schot 2e en 3e Gewestelijke Finale 3e klas Libre

In het weekeinde van 1-3 dec is John de Crom district kampioen geworden in de 3e klasse Libre.

Hij is door naar het gewest welke finale gespeeld zal worden op 12-14 jan bij Cafe de Ram in Roosendaal.

Kevin Schot en Loet de Hooge werden 4e en 5e in deze finale.

De finale was spannend tot de laatste beurt wie wordt kampioen?


Van 15 tot 17 december organiseerde onze vereniging de finale van de 2e klasse Libre.

Er waren geen leden van de vereniging bij deze finale maar toch een paar foto's


Kampioenen 2023-2024:

District:

John de Crom 3-de klas Libre

Lambert de Jong 2e klasse bandstoten

 


Kampioenen 2022-2023:

District:

Daniella de Vos  2-de klas dames libre

Lambert de Jong  3-de klas libre

Cindy Groeneweg 3-de klas Bandstoten

 

 

Gewest:

Jack van de Klundert  3bnd kl. Hfd. klasse

Daniella de Vos  2-de klas dames libre

Sjaak Stoffels 3-de klas libre

Lambert de Jong  2-de klas Bandstoten

 

Kampioen van Nederland:

Jack van de Klundert  3bnd kl. Hfd. klasse

Sjaak Stoffels 3-de klas libre

 

 


Download
Voorlopige kalender PK's 2023-2024
Kalender districtsfinales West-Brabant e
Adobe Acrobat document 154.9 KB
Download
Moyennelijst actieve spelers 2019-2020
moyennelijsten competitie meerdere seizo
Adobe Acrobat document 1.4 MB
Download
Regels PK's rev.2021
Regels Persoonlijke Kampioenschappen rev
Adobe Acrobat document 85.2 KB